První myšlenka po probuzení má sílu proměnit váš nový den. S ranním procitáním v klidu pozorujte projevy v těle. Kde na těle a co při přicházejících myšlenkách cítíte. Tlaky v oblasti žaludku, tíhu na srdci, sevřené hrdlo, můžete mít i nechuť vstávat a jít tam, kam máte. Je dobré v počátku si uvědomit, že tyto projevy mohu s pochopením uvolnit, pokud se chci cítit lépe během celého dne.
Kdo vám s tím může pomoci?
Vaše vědomí se „srdcem na dlani“. Po ránu probuzené vědomí, ideální stav rozespalosti vdechnout přes srdce svou ranní myšlenku. Myšlenku tvořící radost uvnitř vašeho těla. Myšlenku, která má sílu v těle rozsvítit vše k životu v jeho plnější kráse. Podívejte se místo na ranní zprávy v mobilu, na své tělo. Věnujte s láskou sobě první myšlenku pohlazení, projevení vděčnosti každé své buňce v těle.
„Žehnám každé své buňce “.
Vyjadřujete tím vaši hlubokou úctu k životu, přání i povzbuzení pro jejich vnitřní neutuchající práci pro vás. Odpověď v srdeční krajině nenechá na sebe dlouho čekat, ó, jak jsou buňky šťastné z vaší společné ranní komunikace. Jak si dále můžete tyto niterné chvíle prodloužit, je jen na vás. V tichu ve svém povzbuzení třeba dotknutím se prvního delfíního bodu na nose. „Co mi dnešní den přinese zajímavého, co prozkoumám nového, na to se moc těším“.
První ranní myšlenka tvoří den, naše myšlenky v proudu dní mají moc uvádět náš vnitřní svět v mír a klid, nebo v chaos. I ten mobil otevřený s odstupem budete vnímat z jiného úhlu, jiné reakce na zprávy, které mnohdy vědomí ve slepé uličce uspávají v pocitu beznaděje i se ztrátou energie již po ránu.
Ranní probuzení v pocitu srdce své jedinečnosti a velkoleposti poodkrývá, projasňuje mlhu iluzí o vnějším světě, o nás samotných. Poděkujme za každou přítomnost ve svém nitru, ve spojení doteku své ruky v místě srdce za to, že tady na Zemi můžeme procitnout a radostí si tvořit každý nový den.
Šťastný je ten, kdo se probouzí a objevuje svojí pravdu.
S láskou radostné tvořivé dny
Hanka Fabijenna
♥ Články z mého blogu lze kopírovat a sdílet bez úprav, s uvedením jména autora - Hana Fabijenna Strnadová a odkazem na stránky www.sezemispojeni.cz, děkuji.♥