Nabídka domácího programu

Pokud nemáte zahrádku, nebo prostě proto, že chcete být více se Zemí spojeni a tím tak pravidelně čerpat její přirozenou léčivou sílu, máte možnost si vybrat z domácích produktů uzemnění. Vyvinul je Clint Ober nejprve pro účely experimentů, později pro efektivní a bezpečné využití v domácím prostředí nebo na pracovišti. Jsou to vlastně takové náhražky chůze naboso.V mé praxi se mně velmi osvědčilo několik produktů, které vám vřele doporučuji. Výrobky je možné zakoupit v objednávce nebo přímo v mé poradně v souběhu terapie.

Uzemňující podložka

Uzemňující ponožky

Uzemňující jógamatka

Uzemňující
balíček

UZEMŇUJÍCÍ PODLOŽKA 

Pro odbourání či snížení okolních elektromagnetických záření z pc, wi-fi, telefonů aj. je v práci vhodná uzemňující podložka. Tou je možno podložit pc a myš a vaše ruce budou se zemí spojeny po celou pracovní dobu. Druhá varianta je zout si boty a bosé nohy položit na podložku položenou na zemi pod pracovním stolem.

BALÍČEK UZEMŇUJÍCÍ PONOŽKY S NÁRAMKEM

Novinka 2019, uzemňující ponožky, které se po navléknutí na chodidla velmi dobře dotýkají hlavního bodu K pro vstup zemské energie do fyzického těla. Ponožky tak vhodně doplňují produkty domácího programu uzemnění. Můžete je užívat v době spánku, když relaxujete, kdykoliv během dne pro napojení se Zemí v proudu zdravého životního stylu. V balíčku dodávám i uzemňující náramek, možno tak volit během dne další příjemnou variantu uzemnění, navléknutí náramku na zápěstí. Náramek je lehký, pohodlný a hypoalergenní. Vodivá vlákna na vnitřní straně náramku jsou napojena na konektor na vnější straně, na který se přicvakne kabel. Využití produktů v balíčku je tak možný i pro 2 osoby najednou.

STARTOVNÍ BALÍČEK 

 Ve startovním balíčku vám nabízÍm vše pro vaše prvotní napojení, uzemňující podložku a bavlněné napínací prostěradlo včetně poutavé knihy o uzemnění zdarma. Prostěradlo obsahuje téměř 550 metrů stříbra, jeho rozměry jsou 203 cm x 99 cm. Elastické boční kapsy dostatečné velikosti i pro vyšší matrace.

 

UZEMŇUJÍCÍ JÓGAMATKA - t.č. nelze objednat

K mým doporučením pro zdravý životní styl patří jóga. Jako novinka je uváděn produkt jógamatka pro cvičení jógy, relaxaci, meditaci ad. Na podložce je opravdový, hluboce prodýchaný prožitek, když není možnost cvičit venku, třeba v trávě. Uzemňující jógamatka je z materiálu, který neobsahuje pvc ani latex. Má protiskluzový povrch a míry 61cm x 183cm. Pro uzemňovací efekt je potřeba kontaktu kůže a jógamatky.

Těším se na sdílení vašich spojení se Zemí, bosonohých i s domácími produkty, na adrese sezemispojeni@email.cz.

Kdo je Clint Ober

Clint Ober byl úspěšný podnikatel v kabelovém a telekomunikačním průmyslu. Spolupracoval s nejlepšími odborníky, kteří vytvářeli cable news network (CNN), home box office(HBO) a další kabelové sítě. Jednoho dne se mu však celý dosavadní dobrý život zhroutil. Závažné onemocnění jater s minimální nadějí na uzdravení, následná experimentální operace a dlouhá rekonvalescence mu změnily pohled na dosavadní způsob svého života v blahobytu.

Všímal si víc zeleně na zemi, nebe bylo modřejší, než jindy…dospěl ke změně, uvědomil si, že vše co vlastnil, krásný dům a hory majetku mu vlastně nepatří, že se svou vinou stal otrokem svého majetku. A tak se rozhodl osvobodit, prodal firmu, dům. začala jeho nová cesta hledání smyslu života. Byla dlouhá, až jednoho dne v parku v r. 1998 na lavičce jeho pozornost upoutali turisté a jejich boty…Napadlo ho, že všichni lidé, včetně jeho, jsou izolování od země, od povrchového náboje země pod nohama.

Mohla by tato izolace, jíž se nevědomky účastní miliarda lidí na světě, mít za následek chatrné zdraví? Může nošení bot s gumovou nebo plastovou podrážkou nějak ovlivňovat naše zdraví? Otázky, na které se rozhodl najít odpovědi. Do výzkumu uzemnění se postupně připojili další badatelé z Kalifornie a východní Evropy. Navzdory posměchu z řad „odborníků“, Clint Ober již 15 let neúnavně pomáhá skeptický svět procitnout.