Nabídka domácího programu

Pokud nemáte zahrádku, nebo prostě proto, že chcete být více se Zemí spojeni a tím tak pravidelně čerpat její přirozenou léčivou sílu, máte možnost si vybrat z domácích produktů uzemnění. Vyvinul je Clint Ober nejprve pro účely experimentů, později pro efektivní a bezpečné využití v domácím prostředí nebo na pracovišti. Jsou to vlastně takové náhražky chůze naboso.V mé praxi se mně velmi osvědčilo několik produktů, které vám vřele doporučuji. Výrobky je možné zakoupit v objednávce nebo přímo v mé poradně v souběhu terapie.

Uzemňující podložka

Uzemňující
balíček

UZEMŇUJÍCÍ PODLOŽKA 

Pro odbourání či snížení okolních elektromagnetických záření z pc, wi-fi, telefonů aj. je v práci vhodná uzemňující podložka. Tou je možno podložit pc a myš a vaše ruce budou se zemí spojeny po celou pracovní dobu. Druhá varianta je zout si boty a bosé nohy položit na podložku položenou na zemi pod pracovním stolem.

STARTOVNÍ BALÍČEK 

 Ve startovním balíčku vám nabízÍm vše pro vaše prvotní napojení, uzemňující podložku a bavlněné napínací prostěradlo včetně poutavé knihy o uzemnění zdarma. Prostěradlo obsahuje téměř 550 metrů stříbra, jeho rozměry jsou 203 cm x 99 cm. Elastické boční kapsy dostatečné velikosti i pro vyšší matrace.

 

Těším se na sdílení vašich spojení se Zemí, bosonohých i s domácími produkty, na adrese sezemispojeni@email.cz.